Cesky

CC Pool image

Co je to CC Pool?

Systém CC Pool pro CC kontejnery je řešení pronájmu přepravních jednotek, které zahrnuje jejich opravy a údržbu. Uživatelé si od společnosti CC pronajímají základny se sloupky a police přepravních jednotek a poté si je dle potřeby předávají se svými dodavateli a zákazníky.
Dojde-li u základen či polic k poškození, stačí je dopravit do skladu společnosti CC a vyměnit je v rámci smlouvy o opravách a údržbě za funkční kus. K dispozici máme dva modely pronájmu: dlouhodobý pronájem (tzv. LTH) a krátkodobý pronájem (tzv. STH)

 

Účast ve sdíleném řešení má své výhody

Jako účastník řešení se nemusíte starat o údržbu a opravy přepravních jednotek a řešit skladování jednotek, které právě nepotřebujete. Produkty můžete přepravovat, aniž byste je museli překládat, a nevzniká vám žádný odpad.

• Standardizované řešení: snadné plánování a předávání s partnery
• Sdílené řešení: bez nutnosti překládky, žádné problémy související s vlastnictvím jednotek
• Udržitelné řešení: k opakovanému použití, bez tvorby odp

 

Společnost CC poskytuje funkční přepravní produkty pro všechny pobočky

Jako účastník systému CC Pool máte přístup k síti skladů společnosti CC po celé Evropě. Společnost CC provozuje vlastní sklady a je partnerem mnoha dalších hráčů v oboru, aby byla schopná ve snadno dostupných lokalitách pokrýt co největší oblast. Dostupnost CC kontejnerů a jejich opravy zajišťujeme prostřednictvím této sítě. Doručíte-li nám poškozené jednotky, okamžitě vám je vyměníme za funkční.

Společnost CC zajišťuje:
• správu sítě skladů po celé Evropě,
• řízení kvality a dostupnosti přepravních jednotek,
• okamžité opravy přepravních jednotek.

 

CC_Container_new_label

 

Společnost Container Centralen vás s radostí uvítá mezi účastníky systému CC Pool.

Pokud byste se chtěli systému CC Pool účastnit, můžete si v systému CC Pool za licenční poplatek 6 EUR registrovat CC základnu, která splňuje požadavky na technické parametry společnosti CC. Dále bude účtován roční poplatek ve výši 4,42 EUR. Registrovat lze k základně také libovolný počet polic.

Společnost CC doporučuje registrovat u každé základny pět polic. V roce 2019 se za zařazení polic do systému CC Pool neplatí žádné poplatky, tudíž se účtuje pouze roční poplatek za polici ve výši 0,98 EUR. Zařazením polic do systému CC Pool také přispívá ke zvýšení vaší kvóty na police. Máte-li zájem o bližší informace, obraťte se prosím na společnost Container Centralen.

 

 

Example CC One in Tj

Požadavky* na kvalitu při registraci kontejnerů do systému CC Pool:

1. Hmotnost základny: 15–23 kg
2. Upínací oko v přední části vozíku na straně, kde se nachází otočná kolečka
3. Rozměry 1350 mm x 565 mm

*Pokud kontejner nesplňuje výše uvedené parametry, bude za likvidaci účtován manipulační poplatek ve výši 30 EUR.

Download: CC Pool_CZ [PDF]